fbpx

Jak założyć sklep internetowy?

Dlaczego sklepy internetowe są ostatnimi czasy tak powszechne, a Ty nadal zastanawiasz się czemu jeszcze nie posiadasz swojego?

Aktualnie posiadanie własnego sklepu online jest bardzo proste. 

Sklep internetowy to nic innego jak zwykły portal, który posiada podstrony dla każdego z produktów, zintegrowane płatności oraz formularz wysyłki pod wskazany adres. Pomimo tych oczywistych podstron posiada on także możliwość sortowania produktów oraz podziału na odpowiednie kategorie.

Agencja interaktywna WebFancy, zajmująca się tworzeniem stron internetowych posiada w swojej ofercie również projektowanie serwisów typu e-commerce. 

 

Tworząc sklepy internetowe dla naszych klientów największy nacisk kładziemy na ich zadowolenie.
Po wykonanej usłudze istnieje możliwość wprowadzenia do świata sprzedaży internetowej, przeszkolenie z wykonanego serwisu oraz wsparcie w aktualizacjach strony. 

Wykonując sklep internetowy potencjalny klient otrzymuje od nas:

  • serwer www – powierzchnia na której będzie umieszczony sklep
  • domenę – nazwa sklepu z końcówką .pl lub .com
  • szyfrowanie SSL – tak, aby wszelkie transakcje dokonywane były jak najbezpieczniej
  • wdrożenie produktów – każdy z produktów powinien posiadać unikalne opisy oraz rzeczywiste zdjęcia przedstawiające dany przedmiot
  • płatności online – Twoi klienci będą mogli skorzystać z szybkich płatności online poprzez PayU, Przelewy24, DotPay, PayNow, ApplePay, GooglePay, BlueMedia lub PayPal
  • formularz dostawy – śledzenia statusu przesyłki (w trakcie przygotowania, wysłano, doręczono itp.)
  • konto klienta – logowanie, rejestracja, ostatnie zamówienia, podpowiadanie produktów na podstawie wcześniejszych zamówień
  • kody promocyjne – możliwość rozdawania kuponów zniżkowych dla klientów
wydali Polacy w 2019 roku kupując w internecie
0 mld złotych
wydadzą Polacy w 2020 roku w internecie pomimo pandemii
0 mld złotych

Dlaczego branża e-commerce tak szybko się napędza? Prawdopodobnie dlatego, że sprzedaż internetowa wiążę się przede wszystkim z dużą wygodą. Zakupy w internecie zrobisz przy śniadaniu, w przerwie w pracy, leżąc w łóżku. Nie musisz martwić się, że nie zdążysz do galerii po nowe ubrania, możesz zamówić je online, a jeśli martwisz się tym, że nie trafisz z rozmiarem lub dana rzecz Ci się po prostu nie spodoba, to też nie problem. Większość sklepów oferuje darmowe zwroty, zamawiając z niektórych nie musisz nawet wychodzić z domu, aby dokonać zwrotu – kurier przyjedzie odebrać niechcianą rzecz, a wpłacone pieniądze trafią z powrotem na Twoje konto.

Sklepy internetowe pozwalają dotrzeć do dużego grona nowych odbiorców stosunkowo niewielkim wysiłkiem. Aktualnie reklama w internecie wbrew pozorom nie jest taka trudna. Istnieje sporo miejsc, w których można reklamować swój sklep, np. Social media

Korzystając z naszych umiejętności zapewnisz sobie idealny start w świecie e-commerce. Pomożemy zaistnieć Twoim produktom w internecie, tak aby dotarły do jak największej ilości odbiorców. 

Jak stworzyć sklep internetowy? - Koszt

Każdy sklep wyceniany jest indywidualnie w zależności od jego złożoności. Istnieją sklepy, które posiadają niewielką ilość kategorii produktów, co zazwyczaj przekłada się na ich mniejszą ilość.
Niekażdy sklep potrzebuje również dedykowanych funkcjonalności jak np. niestandardowe filtry wyszukiwania czy powiadomienia SMS o wysłanej przesyłce.
Ceny najprostszych sklepów w naszej agencji zaczynają się od 1999 zł. 
Nie masz takiego budżetu? Napisz do nas, coś wymyślimy 🙂

Chcesz zobaczyć naszą ofertę?

Przejdź do strony głównej i stwórz z nami stronę internetową dla Twojego biznesu!
Jak założyć sklep internetowy?